Main menu

PETROS

Rodzinnie i naukowo

PETROS to prawie 50 lat doświadczenia w wytwarzaniu i naprawie tłumików, rur wydechowych oraz innych elementów samochodowych we Wrocławiu. Wymiana tłumików to tylko jedna z usług, które oferujemy w tym samym warsztacie przy ul. Mielczarskiego od 1965 roku!

wrocław tłumiki hamulce wrocław

Nasz pierwszy zakład rzemieślniczy w latach 60. zajmował sie naprawą silników i blacharką samochodów osobowych, a w latach 70. rozpoczął produkcję tłumików i rur wydechowych we Wrocławiu. Od 1994 roku importowaliśmy tłumiki firmy Bosal i zajmowaliśmy się dystrybucja tej marki na całym Dolny Śląsku, a od 2000 roku jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tłumików Bosal.

Od wielu lat współpracujemy z jednostkami badawczymi Politechniki Wrocławskiej i Ecomotor w zakresie układów oczyszczania spalin i układów wydechowych, często na potrzeby aktualnych badań. Jesteśmy więc nie tylko na bieżąco z technologią, ale sami bierzemy udział w jej rozwoju. Potrafimy stosować eksperymentalne i nietypowe rozwiązania dla nawet najbardziej niestandardowych zleceń.

Dla pasjonatów i fanów motoryzacji

Obecnie dysponujemy aż trzema stanowiskami naprawczymi oraz punktem wymiany opon we Wrocławiu. Nasz zespół mechaników to sprawdzona i doświadczona grupa. Naprawiamy i wymieniamy części starych i nowych modeli samochodów osobowych, dostawczych, także rzadkich modeli, a w razie potrzeby sami je wytwarzamy.

Naprawiamy samochody, do których nigdzie nie znajdziesz już fabrycznych podzespołów. Nasi klienci, którzy zgłaszali się do nas z amerykańskimi pojazdami z lat 50., Wartburgiem z 1969 r., a nawet Mercedesem 115, zawsze wyjeżdżali z warsztatu zadowoleni. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Przyjedź do naszego zakładu od razu albo po umówieniu się: (71) 345-21-53 lub (71) 356-79-80! Wygodny parking, poczekalnia – gdy my na miejscu naprawiamy samochód, Ty będziesz mógł skorzystać z prasy, bezprzewodowego Internetu.

Interesują Cię konkretne części? Zależy Ci najbardziej na najwyższej możliwej jakości albo jak najniższej cenie? Zadzwoń: (71) 345-21-53
lub (71) 356-79-80, zamów części i ustal termin wizyty
– to znacznie skróci czas naprawy!

PETROS – od nas każdy klient wychodzi zadowolony!